Сфера застосування фасадних люльок на сьогоднішній день досить широка. Сучасний підйомник – підвісне обладнання, яке здатне підніматися на дуже велику висоту. Область застосування велика: ремонт та обслуговування висотних будівель, монтаж та демонтаж обладнання, віконних конструкцій, декоративного облицювання, зварювання, виконання лакофарбових робіт. Незамінні фасадні підйомники для декоративного оздоблення висотних будівель.

Як розрізняються фасадні підйомники для декоративного оздоблення будівель: їх види та особливості

У продажу можна знайти різні види люльок. Устаткування відрізняється за такими характеристиками:

 • Максимальна вага вантажу. Важливий параметр, що визначає швидкість роботи бригади та продуктивність. Зазвичай, цей параметр варіюється в межах від 350 до 550 кілограм.
 • Параметри люльки, тип механізму та виліт консолі. Стандартна модель підйомника зазвичай має платформу з міцного матеріалу та огорожу. Фіксація за допомогою консолей реалізується через дах чи вікно.

Зазвичай фасадні люльки для декоративного оздоблення висотних будівель мають стандартну конструкцію:

 • Каркас.
 • Електроустаткування.
 • Страхувальні канати, уловлювачі.
 • Пульт керування.
 • Механізм для підняття.
 • Ролики канатні.

Переваги фасадних люльок

Сучасні люльки будівельні фасадні мають низку значних переваг. Вони незамінні у багатьох сферах, ось чому:

 • Складові компоненти високої міцності, наявність страхувальних елементів, що гарантують повну безпеку роботи.
 • Досить компактні габарити, які дозволяють легко перевозити обладнання з місця на місце.
 • Не вимагають спеціальних умов зберігання.
 • Довговічність конструкції.
 • Простота використання та доступність.

Якщо дозволяє бюджет можна купити фасадну люльку, але найкраще скористатися послугою оренда фасадних колисок. Компанія «Мід-Сервіс» пропонує вигідні умови як на оренду, так і на купівлю обладнання. У нас в асортименті фасадні люльки для декоративного оздоблення висотних будівель моделі ZLP 630.

Де купити люльку фасадну для декоративного оздоблення висотних будівель?

Пропонуємо купити люльку фасадну ZPL 630 в Києві від компанії «Мід-Сервіс». Детальніше про товар на головній сторінці сайту.

Це підйомник фасадний китайського виробництва, який знайшов широке застосування в Україні. До основних сфер використання цього обладнання відноситься декоративне оздоблення висотних будівель, зовнішнє облаштування, встановлення вікон, кондиціонерів, обслуговування висоток.

Фасадні люльки для декоративного оздоблення висотних будівель ZPL 630 виконуються в роз’ємному варіанті, що значно спрощує їх транспортування та складання. Люльки можуть бути зібрані в ряд по кілька штук або встановлюватися під кутом, що значно спрощує та прискорює будівельні та оздоблювальні роботи.

Оренда фасадних люльок для декоративного оздоблення висотних будівель у Києві

Якщо потрібна оренда фасадних люльок, то ви звернулися за правильною адресою. Компанія «Мід-Сервіс» пропонує підйомники ZPL 630, які відрізняються покращеними експлуатаційними характеристиками: вантажопідйомність – до 630 кг, швидкість руху 9,6 м/хв., потужність двигуна – 2 кВт.

Оренда люлььок цієї моделі дозволяє суттєво знизити витрати на залучення фахівців із висотних робіт. Безпека експлуатації гарантована, обладнання проходить регулярні технічні огляди щонайменше 1 раз на рік.

Тому якщо ви хочете купити або орендувати фасадний підйомник, «Мід-Сервіс» готовий допомогти. У нас найкращі умови співпраці.

Поширені запитання

Чи ви доставляєте фасадні люльки на об’єкт і скільки це коштує?

Так, компанія «Мід-Сервіс» реалізує доставку обладнання на об’єкт, а також його монтаж та демонтаж проводиться спеціалістом фірми. Вартість варіюється і залежить від кількості колисок та складності проекту.

Які гарантії безпеки люльок фасадних ZLP 630?

Фасадні підйомники ZLP 630 китайського виробництва відрізняються високим рівнем надійності. Мають усі необхідні дозвільні сертифікати на роботу. Окрім того, наше обладнання проходить регулярно ТО.

Чи можна купити фасадну люльку?

Так, компанія «Мід-Сервіс» пропонує найвигідніші умови як для покупки, так і для оренди підйомників.