Будівельні люльки в даний час міцно зайняли позицію незамінного для проведення висотних робіт обладнання. Багатоповерхове будівництво не втрачає, а навпаки, збільшує популярність у містах України. Зводяться житлові комплекси, торгові центри, бізнес-центри. Забудовники активно використовують фасадні люльки для проведення якісних та безпечних робіт.

Будівельна фасадна люлька – габаритний, але дуже функціональний пристрій. Вона сконструйована за останніми технологіями і використовується не лише за цільовим призначенням, а й забезпечує персоналу безпечні умови для роботи.

Будівельна люлька може використовуватись у різних сферах:

 1. Будівництво будь-якої складності;
 2. Реставраційні роботи;
 3. Миття вікон та фасадів багатоповерхових будівель;
 4. Утеплення фасадів;
 5. Монтаж та демонтаж конструкцій;
 6. Швидка доставка робочих та будматеріалів на необхідну висоту.

Незважаючи на значні габарити (люлька фасадна важить близько 1800 кг), обладнання легко пересувається по майданчику на вбудованих колесах.

Будівельні люльки дійсно мають попит, оскільки дозволяють проводити різноманітні види робіт як професійного, так і побутового плану. Така техніка справді незамінна на кожному об’єкті, де проводяться габаритні висотні роботи.

Чому забудовники віддають перевагу будівельним люлькам?

Серед усіх видів підйомників та пристроїв для робіт на висоті, будівельні люльки максимально комфортні та вигідні у використанні. Їм властива універсальність – це обладнання нового покоління.

Переваги фасадної люльки:

 1. можливість виконувати роботи на висоті до 150 метрів;
 2. гарний рівень безпеки;
 3. комфортні умови для роботи;
 4. висока швидкість пересування вздовж фасаду;
 5. швидкий доступ практично до будь-якої точки об’єкта.

Сучасні будівлі будуються з нестандартними та модними дизайнами. Роботи виконуються з необхідністю піднімати великими обсягами вантажі: скло, тендітний облицювальний матеріал. Будівельна люлька максимально підходить для подібних робіт, так як з усіх видів будівельних підйомників вона найбільш комфортна, функціональна і надійна. Тому заслужено користується популярністю у будівельному середовищі.

Варто зазначити, що фасадні люльки купують не лише забудовники. Їх купують для промислових підприємств та для виконання робіт на великогабаритних об’єктах.

Вигідні пропозиції щодо купівлі та оренди будівельних люльок від компанії «МІД-Сервіс»

Фасадні люльки – оптимальний вибір для багатьох видів робіт. Але іноді для невеликих об’єктів або при короткострокових роботах купівля будівельної люльки недоцільна. Тому компанія «МІД-Сервіс» пропонує обладнання в оренду на вигідних умовах та з гарантійним обслуговуванням.

Для великих будівельних компаній навпаки, більш вигідним буде саме купівля будівельної люльки. Особисте обладнання знаходиться у постійному доступі, це зручно. Плюс вартість люльки швидко окупиться за хороших обсягів робіт.

Переваги співпраці з компанією “МІД-Сервіс”

Компанія «МІД-Сервіс» – постачальник обладнання та професійних інструментів. Пряма робота з виробниками дає змогу забезпечити доступні ціни без зайвих націнок. Переваги співробітництва з компанією:

 • Цілодобова підтримка у телефонному режимі;
 • Зручні умови для замовлення та оплати;
 • Власна ремонтна база;
 • Якісний сервіс із індивідуальним підходом до кожного клієнта;
 • Купівля та оренда будівельних фасадних люльок за вигідними цінами;
 • Безкоштовні консультації спеціалістів;
 • Доставка в будь-яку точку в межах території України.

Ми цінуємо кожного клієнта та дбаємо про підтримку стабільного рейтингу компанії «МІД-Сервіс». Для того, щоб купити або орендувати фасадну люльку, просто зв’язатися з нами через форму замовлення на сайті або за вказаними контактами.

Часто задаваемые вопросы про фасадні люльки

Скільки людей може розміститися в будівельній люльці?

Будівельна люлька може розміщувати до 6 осіб для одночасної роботи в комфортних умовах. Кількість людей залежить від загальної ваги та навантаження люльки будматеріалами чи вантажами.

Яка максимальна висота підйому для будівельної люльки ZLP-630?

Максимальний підйом у моделі ZLP-630 – 150 метрів. Це оптимальний вибір для висотних робіт.

Чи потрібно додатково оплачувати послуги зі збирання люльки та інструктаж персоналу?

Компанія “МІД-Сервіс” надає на безоплатній основі послугу шеф-монтаж будівельної люльки. Інструктаж персоналу та тестування люльки також надається безкоштовно.

На який термін надається гарантія після покупки?

Компанія проводить гарантійне обслуговування протягом 2 років із моменту придбання обладнання. У випадку з орендою люльки гарантія надається на термін оренди.