Будівельна люлька – комфортний і функціональний пристрій для роботи на великій висоті. Висотні роботи потребують уваги до багатьох параметрів, адже вони належать до підвищеного рівня небезпеки. Тому дуже важливо підібрати якісне та безпечне обладнання для робіт.

Будівельні технології розвиваються разом з прогресом та за допомогою сучасних підйомників можливості висотних робіт значно зросли. Функціональні та максимально безпечні – будівельні люльки.

Безпечне обладнання для роботи на висоті

Підвісна будівельна люлька – це габаритний, але надійний пристрій. Функції будівельної люльки:

  • Швидкий підйом вантажів, будівельних матеріалів та інструментів;
  • Підйом на необхідну висоту людей для виконання різних робіт як будівельних, так і оздоблювальних.

Підвісні будівельні люльки діляться на види в залежності від призначення (вантажні та вантажопасажирські). Пристрій може відрізнятися, але принцип залишається єдиним – роботи на висоті мають відбуватися у безпечному обладнанні.

Пріоритет комфорту працівників займає центральне місце під час виконання будь-яких будівельних робіт. Життя людини понад усе, саме цим керується виробник будівельних люльок ZLP-630. До того ж робота у безпечних умовах просувається значно продуктивніше.

При використанні будівельної люльки часто порушується питання — купити чи взяти в оренду? Спробуємо розібратися, який варіант є максимально вигідним.

Чому купити будівельну люльку вигідніше, ніж взяти в оренду?

На перший погляд, при виборі покупки або оренди, здається, що орендувати будівельну люльку вигідніше, ніж купувати. Адже ціна на купівлю обладнання не дешева, що, в принципі, виправдано її функціональністю.

Насправді будівельна люлька в сучасний час стала незамінним пристроєм. А термін її експлуатації понад 15 років. І при постійних будівельних роботах питання та нюанси, пов’язані з орендою, забиратимуть час.

Щодо вартості – так, при покупці початкове вкладення коштів вище. Але власник отримує нове справне обладнання з гарантією. Також, при покупці будівельної люльки у нас в компанії, замовник може вибрати оптимальну для себе комплектацію обладнання. У випадку з орендою інформація про стан підйомника буде досить відносною.

Переваги купівлі будівельної люльки у власне розпорядження:

  • Надійність – Ви вибираєте нову будівельну люльку від перевіреного виробника в повній комплектації та з рекомендаціями щодо використання конкретної моделі. Надається повна інформація про технічні характеристики;
  • При купівлі будівельної люльки клієнт може розраховувати на детальні консультації та постійне сервісне обслуговування в процесі експлуатації;
  • У разі виходу з ладу будь-якої деталі є можливість гарантійного ремонту;
  • При використанні власного підйомника є можливість вести облік замінених деталей та періодичності ремонту, знижується ризик аварійних ситуацій, пов’язаних з недомовленістю або недостовірністю даних про технічний стан будівельної люльки;
  • Після покупки співробітники компанії проводять інструктаж Вашого персоналу щодо правил експлуатації обладнання;
  • Значна економія часу, що йде на вибір та доставку орендованого обладнання. Знижується ризик форс-мажорів, пов’язаних із несвоєчасною доставкою будівельної люльки на об’єкт;
  • Зі своїм обладнанням підвищується продуктивність праці. Будівельна бригада звикає до моделі будівельної люльки та нюансів її використання;
  • Власник може здавати будівельну люльку в оренду при умовах простою. Купівля у даному разі стає гарною інвестицією.

Оренда люльки може бути альтернативою у випадках, коли пристрій необхідний разово або на невеликий термін. Але у разі постійних робіт переваги покупки очевидні. Багато будівельних компаній та будівельних бригад вже оцінили ці переваги.

Вартість власного обладнання окупається досить швидко і у співвідношенні з безпекою та продуктивністю вже не здається надто затратною. До того ж ціни на будівельні люльки в нашій компанії оптимальні і приємно впишуться до Вашого бюджету.

Для покупки підвісної будівельної люльки достатньо звернутися до співробітників компанії і Вам допоможуть визначитися з правильним вибором!