Будівництво багатоповерхових будинків має на увазі зведення та зміцнення стін, для чого необхідно забезпечити можливість працювати на висоті. Із цією метою застосовують фасадні витяги, інакше звані колискою.

Придбана люлька для монтажу стін при будівництві багатоповерхового будинку дає змогу вирішити відразу кілька завдань:

 • Забезпечення свободи маневру робітникам;
 • Можливість мати під рукою всі необхідні інструменти;
 • Доставка будівельних матеріалів та розчину;
 • Швидка зміна фронту роботи;
 • Підйом працівників на висоту.

Типова фасадна люлька для зведення стінових конструкцій при будівництві багатоповерхового будинку є горизонтальною платформою, огородженою захисними поручнями та бортами. Для її виготовлення використовується посилений металевий профіль, завдяки чому люлька може витримувати значне навантаження без деформації та руйнування.

Чим зручна фасадна люлька для зведення стінових конструкцій при будівництві багатоповерхового будинку

Залежно від розмірів пристрою, на люльці можуть працювати один або більше працівників, для яких створюються найбезпечніші умови в порівнянні з використанням будівельних риштувань, з яких досить легко впасти. Водночас, якщо необхідно змінити висоту, робітникам достатньо скористатися вбудованим електропідйомником, а не лізти на потрібний ярус лісів сходами.

Якщо вибирається підходяща фасадна люлька для монтажу стін під час будівництва багатоповерхового будинку, рекомендуємо звернути увагу на її наступні параметри:

 1. Габаритні розміри — насамперед має значення площа робочої платформи, оскільки від неї залежить, наскільки комфортними будуть умови для робітників;
 2. Вантажопідйомність — визначає кількість осіб, які одночасно зможуть працювати на висоті, також вона важлива, якщо передбачається піднімати різні вантажі:
  • Цегла та будівельні блоки;
  • Інструменти для роботи;
  • Будівельний розчин;
  • Зварювальний апарат;
  • Допоміжне обладнання;
  • Оздоблювальні та утеплювальні матеріали.
 3. Допустима висота підйому — залежить від довжини підвісних тросів, що використовуються;
 4. Швидкість підйому — визначає, наскільки зручно буде користуватися колискою під час проведення робіт, які вимагають часто змінювати поточну робочу висоту.

Якщо використовується фасадна люлька для будівництва стінових конструкцій при будівництві багатоповерхового будинку, важливо забезпечити надійну систему підвісу. В основному застосовують фіксуючі стійки, врівноважені контрвантажем, встановлені на будь-якому доступному майданчику.

Проведення монтажу стін під час будівництва багатоповерхового будинку за допомогою люльки фасадної

Якщо йдеться про будівництво цегляного будинку, найкраще купити фасадну люльку з подовженою робочою платформою. На ній можна розмістити певну кількість цегли та запас будівельного розчину. При цьому важливо, щоб вантажопідйомність люльки давала змогу брати достатню кількість матеріалів.

Будівництво блокових будинків має особливості. Будівельним краном піднімають готові блоки, і далі робітники фіксують їх на місці, використовуючи для цього зварювання та загортання швів розчином. Наступний етап — герметизація стиків, навіщо застосовують відповідні матеріали.

Також зручним є проведення монтажу стін при будівництві багатоповерхового будинку за допомогою фасадної люльки, якщо мається на увазі зведення каркасних конструкцій. У цьому випадку робітники зможуть забирати цеглу та розчин із уже підготовлених ярусів, щоб швидко зводити стіни з усіма необхідними отворами під балконні двері та вікна.

При цьому рекомендуємо звертати увагу на такі особливості люльки:

 • Висота та конструкція захисних бортів;
 • Нековзне покриття платформи;
 • Наявність допоміжних пристроїв, полиць та інструментальних ящиків;
 • Захисне покриття металевих елементів;
 • Матеріал поручнів, якщо такі передбачені конструкцією.

Проведення монтажу стін при будівництві багатоповерхового будинку за допомогою фасадної люльки вимагає забезпечення безпеки робітників. Рекомендовано використовувати спеціальні страхувальні троси, які в разі обриву люльки дадуть змогу зберегти їм життя.

Де можна купити фасадну люльку в Києві

Бажаючим придбати фасадну люльку для ремонтно-будівельних, монтажних, реставраційних та оздоблювальних робіт у Києві рекомендуємо звернутися до нашої компанії «Мід-Сервіс». Тут ви можете вибрати відповідний варіант люльки з урахуванням її розмірів, вантажопідйомності, максимальної робочої висоти та комплектації.

Якщо ви не бажаєте витрачати гроші на покупку люльки, тим більше якщо вона необхідна для разової роботи, найкращим рішенням стане оренда люльки фасадної в Києві — у такому випадку ви оплачуєте тільки лько час користування підйомним пристроєм.

Поширені запитання:

Чи можна використовувати люльку для монтажу кондиціонерів та вентиляційних систем?

Не тільки можна, але й потрібно, оскільки в цьому випадку ви зможете комфортно та безпечно виконувати монтаж обладнання, не зазнаючи жодних труднощів із подальшим підключенням та перевіркою роботи встановлених пристроїв.

Наскільки вигідніше взяти люльку в оренду порівняно з покупкою?

Якщо вибирається перевірене будівельне обладнання, яке неодноразово довело свою ефективність, то потрібно бути готовим до того, що воно може виявитися дуже дорогим. У цьому випадку оренда фасадної люльки дасть змогу отримати суттєву економію коштів, особливо, якщо роботи планується виконати за досить короткий проміжок часу.

У якому місті можна купити люльку?

Якщо вам потрібна люлька для будівельних робіт, ви можете здійснити покупку на сайті компанії «Мід-Сервіс». Вибране обладнання буде доставлене вам у найкоротші терміни в будь-яку область України, незалежно від того, наскільки вона віддалена від столиці.