Будівельна люлька, безперечно, дуже ефективне обладнання, яке на 100% виправдовує свою вартість. Але в ряді випадків компанії не можуть дозволити собі відразу кілька нових люльок, або прагнуть максимально скоротити бюджет будівництва. У цій ситуації можна подумати про купівлю фасадного підйомника. Враховуючи, що від якості та надійності даного обладнання залежать життя людей, відноситись до вибору люльки варто сумлінно.

Чи можна купувати будівельну люльку б/в?

В інтернеті зараз можна легко знайти десятки пропозицій про продаж підйомників б/в та підібрати хорошу модель, не маючи досвіду, досить важко. На жаль, деякі люльки мають занадто невеликий експлуатаційний ресурс, щоб використовувати їх як варіант. Інша проблема – це неякісний сервіс люльок, грубо кажучи, попередні власники зовсім не дбали про своєчасну заміну деталей, ремонт електроустаткування, і намагаються позбутися техніки в аварійному стані.

Купувати люльку, щоб заощадити – досить поширена практика. Увагу варто звертати на моделі перевірених брендів, які не були в експлуатації задовго. Також попросіть у продавця звіти про проведений ТО люльки, запитайте, чи всі замінені елементи «рідні».

Бу строительная люлька

Яка люлька коштує своїх грошей?

Компанія «MID-SERVICE» пропонує послугу підбору люльок «під ключ». Команда наших спеціалістів має 20-річний досвід роботи з фасадними підйомниками. У Києві знаходяться склади «MID-SERVICE», де Ви можете підібрати оптимальний варіант люльки під свої фінансові можливості спільно з менеджером нашої компанії.

Сьогодні ми надаємо можливість купити фарбовані та оцинковані будівельні люльки «ZLP 630». Це перевірене роками обладнання, яке ми постачаємо в Україну безпосередньо від виробника.

Люльки «ZLP 630» мають експлуатаційний ресурс до 10 років, тому моделі, що відпрацювали 2-4 роки, можуть стати чудовим інструментом для виконання будь-яких видів фасадних робіт на Вашому об’єкті, анітрохи не поступаючись новим обладнанням.

Переваги наших б/в люльок:

  • Повністю обслужені;
  • Відремонтовані з використанням оригінальних деталей;
  • Готові до експлуатації одразу після покупки;
  • Не потребують додаткових вкладень;
  • Мають найнижчу вартість на вторинному ринку України;
  • Відповідають усім світовим стандартам якості та безпеки.

Мінуси б/в люльки

Ми завжди на 100% чесні з нашими клієнтами, адже не секрет, що будь-яке б/в обладнання має й недоліки. Серед них можна виділити:

  1. Коротший експлуатаційний період;
  2. Відсутність гарантійного ремонту.

Ці недоліки повністю нівелюються оптимальною ціною підйомників, яку пропонує MID-SERVICE. Якщо Ваша компанія зацікавлена ​​в продуктивному та економічному будівництві, то люлька, що була у використанні – це підходящий варіант для покупки.

Дізнатися актуальний прайс на підйомники фасадні в Києві Ви можете у нашого менеджера по телефону або в офісі «MID-SERVICE». Консультації та цілодобова сервісна підтримка клієнтів нашої компанії є абсолютно безкоштовними.