Капітальний ремонт фасадів будівлі потребує залучення великої кількості матеріальних ресурсів, часу та сил будівельників. Виконати будівельні роботи на фасаді нової будівлі значно простіше, оскільки щойно зведена споруда не має дефектів стін, кількох шарів штукатурки та фарби або інших недоліків. При реконструкції фасадів Хрущовок та інших старих будівель використовується різне обладнання та конструкції для підйому робітників на висоту, найкращим з них є будівельна люлька. Багато хто вважає, що будівельна люлька актуальна лише для дуже високих споруд, проте це не так. Фасадний підйомник з люлькою показує відмінні результати ефективності навіть при роботі на 4-5-поверховому будинку. Давайте розглянемо основні переваги будівельної люльки перед альтернативними варіантами під час ремонту Хрущовок.

Коли потрібен ремонт фасаду Хрущовки?

Ремонт фасаду потребує укладання великої кількості коштів, саме тому в Україні комунальні служби, а також власники приватної нерухомості постійно відкладають відновлювальні роботи. Існують ситуації, коли будівля потребує невідкладного ремонту, інакше автоматично вважається аварійною.

 • Деформація утеплювача на швах між плитами – це часто проблема Хрущовок, які не ремонтувалися вже багато років. Як правило, утеплювач пошкоджується з появою тріщин у штукатурці, яка його покриває. У ці тріщини потрапляє сніг та дощ, через що утеплювач набухає та псується. Будівля втрачає теплоефективність, зміщується точка роси, стіни в квартирах мокнуть і виникає ризик утворення плісняви.
 • Серйозне пошкодження облицювання фасаду – в залежності від виду облицювання можуть з’явитися різні дефекти: тріщини в штукатурці, розводи солі на цегляній кладці, сколи на плитці та інше. Розкриття облицювання також піддає стіни агресивному впливу кліматичних факторів (ультрафіолетове випромінювання, волога, вітер). Термін експлуатації будівлі через це дуже скорочується.
 • Вихід з ладу системи водовідведення – пошкодження водостоку чи лійки, а також інших частин системи водовідведення – це серйозна проблема. Затримка води призводить до стікання дощової води та талого снігу по стінах, що поступово руйнує їхню структуру, утворюються тріщини. Якщо своєчасно не виправити ситуацію, можуть утворюватися глибокі тріщини у фундаменті, і як результат – руйнування будівлі.

Ремонт фасадів необхідно проводити кожні 5-7 років, проте в Україні ці терміни збільшуються у кілька разів.

Особливості ремонту фасаду Хрущовки

Головною особливістю Хрущовок є малий розмір кімнат та типова панельна конструкція. Через ці фактори провести утеплення стін можливе тільки зовні. Якщо утеплити кімнати зсередини, точка роси зміститься під утеплювальний матеріал, згодом волога зруйнує його і безпосередньо несучу стіну.

Для утеплення стін в Хрущовках використовуються різні матеріали: пінополістирол, мінеральну вату, сайдинг та інше. Останнім часом все частіше мешканці квартир утеплюють своє житло в індивідуальному порядку, це не зовсім правильно, оскільки призводить не тільки до погіршення естетичного вигляду будинку, але й до зміни мікроклімату в сусідніх квартирах.

Чому варто використовувати люльку?

Будівельна люлька на сьогоднішній день є найкращим обладнанням для будівництва та ремонту фасадів, а також багатьох інших робіт, чому?

 • Висока ефективність і швидкість робіт, що проводяться;
 • Безпека працівників значно вища, ніж у альтернативних варіантів;
 • Швидке складання та розбирання обладнання на місці;
 • Підходить для будівель будь-якої висоти;
 • Дозволяє перевозити витратні матеріали, малогабаритну техніку та інше;
 • Найкраще співвідношення ціни та якості.

Чи є альтернатива?

Альтернативою фасадному підйомника є будівельні ліса. Вони значно дешевші, проте підходять лише для ремонту будівель невеликої висоти, до того ж мають ряд недоліків у порівнянні з люлькою, наприклад:

 • Нижча безпека робітників;
 • Особливі вимоги до встановлення у місті;
 • Не дозволяють швидко переміщувати буд. матеріали та обладнання;
 • Вимагають постійного складання/розбирання для переміщення робочого майданчика.

Купити будівельну люльку в Україні

Компанія «MID-Service» пропонує купити будівельну люльку в Україні за вигідною ціною від виробника. Також ми надаємо послугу оренди люльок у Києві, Київській області та за її межами. За допомогою наших будівельних люльок щорічно реставруються сотні будівель по всій країні. Щоб підібрати оптимальну модель і кількість фасадних підйомників під цілі, зверніться до нашого консультанта по телефону або на сайті.