Будівництво таких складних об’єктів, як мости та тунелі, безсумнівно вимагають не лише застосування спеціальних технологій та навичок персоналу, а й використання професійного та надійного обладнання. У цій сфері фасадні люльки вже давно зайняли міцне місце як найпоширеніший вид підйомника.

Безпечний монтаж та ремонт мостів біля тунелів за допомогою люльки фасадної

Металеві та залізобетонні мости при регулярній експлуатації потребують періодичного обслуговування, що закладено у технічних вимогах.

Плановий чи аварійний ремонт мосту обов’язково передбачає висотні роботи. Щоб ці роботи були найбезпечнішими, обов’язково використовується підйомник. Люлька фасадна – це ідеальний варіант при зведенні та обслуговуванні естакадних мостів та шляхопроводів, мостів над водними об’єктами там, де неможливе застосування щоглового або колінчастого підйомника.

Крім цього, фасадні люльки використовують при будівництві тунелів, а також їх постійному обслуговуванні, що не менш актуально та затребувано на рівні із мостобудуванням.

Перед тим як купити фасадну люльку, слід переконатися, що ця модель підійде для всіх видів робіт і не завдасть складнощів при підвезенні та монтажі.

Які фасадні люльки підходять для будівництва мостів

Як правило, у мостобудуванні застосовується звичайна будівельна люлька. Проте не всі моделі підійдуть для роботи у закритих просторах: цехах, складських приміщеннях, тунелях. Так само слід уважно підходити до питання, яку люльку можна купити для ремонту мостів.

Основні вимоги, якими має мати люлька фасадна для мостобудування та ремонтних робіт у тунелях:

  • Розбірна конструкція. При аварійних роботах саме компактність устаткування грає найважливішу роль;
  • Вантажопідйомність. Надійна фасадна люлька повинна витримувати мінімум 500 кг. Цього достатньо для кількох осіб персоналу та вантажу;
  • Безпека. Роботи на мостах потребують підвищеного рівня безпеки. Саме тому слід вибирати фасадні люльки, оснащені високими бортами, а також систему аварійного гальма, блокатори тросів, відключення електроживлення;
  • Пультове та дистанційне керування.

Всім перерахованим вимогам відповідає модель фасадного підйомника ZLP-630, що зарекомендувала себе в Україні, який можна купити за ціною виробника в MID-SERVICE.

Купити фасадну люльку з сервісним обслуговуванням у м. Київ

Компанія MID-SERVICE пропонує купити фасадну люльку у м. Київ з подальшим сервісним обслуговуванням та ремонтом обладнання. Як додатковий бонус пропонується проведення інструктажу персоналу, навчання, ознайомлення з правилами техніки безпеки, а також перший професійний монтаж фасадних підйомників на об’єкті.

Поширені запитання

✅ Чи потрібне спеціальне навчання для допуску до роботи з фасадними люльками?

Фасадні люльки дуже прості в управлінні. Щоб розпочати роботу, достатньо пройти первинний інструктаж, ознайомитися з правилами безпеки та інструкцією з експлуатації.

✅ Як підібрати та купити фасадну люльку для ремонтних робіт на висоті?

Існують універсальні моделі підйомників з модульною конструкцією, які дозволяють змінювати основні параметри (зміна довжини робочого майданчика, способу встановлення та робочої довжини троса). Серед них найбільше зарекомендували себе в Україні фасадні люльки ZLP-630.

✅ Що краще – альпіністське спорядження чи люлька фасадна для ремонту мостів?

При дрібних роботах підійде звичайне спорядження. Однак у тому випадку, коли йдеться про роботу кількох осіб персоналу з доставкою на висоту великих вантажів, найкращим варіантом буде фасадна люлька.

✅ Як монтуються фасадні люльки при зведенні та обслуговуванні тунелів?

На відміну від традиційного способу монтажу – на даху за допомогою консолі та противаг, при зведенні тунелів, люлька фасадна з тросом та лебідкою може кріпитися до металевих конструкцій, несучої балки, вздовж якої вона переміщуватиметься.