Гідротехнічні споруди, такі як греблі, дамби, водовипускні споруди, тунелі, шлюзи, буни, а також усі споруди, пов’язані з суднобудуванням та прийомом суден у портах, відрізняються між собою за багатьма ознаками. Однак їх поєднує одне – постійна взаємодія з водним середовищем. І неважливо, прісна чи солона вода, вона в будь-якому випадку здійснює на споруду різного роду впливи: від механічного до біологічного.

Гідротехнічні споруди мають кілька класів безпеки та класифікуються за специфікою призначення на загальні та спеціальні. І кожна з цих споруд рано чи пізно починає потребувати проведення ремонтних робіт. А у випадку, коли споруда з усіх боків оточена водою, єдиним варіантом здійснити ремонт стане використання спеціального підйомного механізму – люльки будівельної.

Купити люльки для ремонту або будівництва різних водних споруд можна в компанії MID-SERVICE в Києві. Саме будівельні люльки ZLP-630 дозволяють здійснювати велику номенклатуру робіт.

Які роботи дозволяє виконувати люлька для будівництва та ремонту гідротехнічних споруд

Люлька для будівництва та ремонту гідротехнічних споруд є буквально незамінним агрегатом, за допомогою якого працівники ремонтної служби можуть виконувати такі завдання:

  • Огляд та діагностика споруди та механізмів;
  • Ремонтні роботи. Люлька підходить для ремонту греблі, шлюзів тощо;
  • Монтажні та демонтажні роботи;
  • Очищення та обслуговування механізмів та споруд;
  • Установки вимірювальних приладів та датчиків.

Важливо відзначити, що виконувати роботи на гідротехнічних спорудах необхідно, дотримуючись усіх правил техніки безпеки.

Будівельна люлька для ремонту греблі

Будівельна люлька для ремонту греблі використовується на практиці досить часто. Завдяки своїй конструкції та можливості підйому на різну висоту, люлька дозволяє обслуговувати практично будь-які види гребель.

Якщо Ваша компанія займається обслуговуванням та ремонтом гребель та інших гідротехнічних споруд, у нашій компанії доступна така послуга, як оренда будівельних люльок.

Підйомник для будівництва та ремонту каналу

Для будівництва та ремонту водних каналів часто використовується спеціалізований підйомник, який забезпечує безпечний та ефективний доступ до робочих місць всередині споруди. Підйомник для будівництва та ремонту каналу дозволяє виконувати безліч спеціальних робіт, пов’язаних із ремонтом та обслуговуванням каналу.

Підйомник для будівництва та ремонту гідротехнічних споруд від MID-SERVICE

Ремонт гідротехнічних споруд – дуже відповідальне і водночас небезпечне завдання. Адже подібні споруди вирізняються не лише дуже великим масштабом, а й наявністю великого обсягу води. Тому для їх ремонту та обслуговування найкраще підійдуть люльки будівельні.

Взяти в оренду або купити будівельні люльки можна в компанії MID-SERVICE за найвигіднішою ціною в Києві. Ми здійснюємо доставку люльок по всій Київській області чи Україні.

Поширені запитання

Скільки коштує оренда будівельних люльок у вашій компанії?

Вартість та умови оренди підйомника Ви можете уточнити безпосередньо у нашого менеджера по телефону.

Як встановлювати підйомник для будівництва та ремонту гідротехнічних споруд?

Принцип встановлення такого обладнання однаковий на різних об’єктах. Для безпечного та професійного встановлення замовте послугу шеф-монтажу в нашій компанії.

Чи можна використовувати будівельний підйомник ZLP-630 для ремонту греблі?

Так звичайно. Даний вид підйомників широко використовується з метою ремонту та обслуговування гребель та інших споруд.