Вітряні електростанції – не нове, але дуже потужне слово у питаннях отримання так званої “зеленої” електрики. Пік розвитку вітроенергетичного сектору в Україні припав на 2019 рік, коли наша країна офіційно увійшла до Міжнародного “гігаватного клубу”.

На сьогоднішній день в Україні налічується 7 потужних вітроелектростанцій, здатних виробляти відновлювану електрику в сумарному коефіцієнті понад 5,5 ГВт.

Але такі величезні споруди, як вітрогенератори, а також станції перетворення потребують регулярного обслуговування та ремонту. Тому виконання цих функцій найбільш доцільним вважається використання будівельних підйомників різного типу.

 Як вибрати підйомник для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій

У питанні вибору найбільш відповідного обладнання важливо врахувати, що підйомник для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій повинен відповідати ряду характеристик, здатних забезпечити найефективніше проведення сервісних робіт.

Наприклад, підйомник повинен мати певну конструкцію, яка дозволить легко встановлювати пристрій, а також використовувати його в процесі роботи. Також при виборі агрегату необхідно врахувати його гранично допустиму вантажопідйомність та максимально допустиму висоту підйому. До речі, в цьому питанні одним із найоптимальніших варіантів стане підйомник ZLP-630, здатний всього за кілька секунд піднімати до 600 кг ваги на висоту понад 140 метрів.

Також підйомник повинен мати власний електрощиток з виходом на 220 Вт або 380 Вт. Це необхідно для підключення електроінструменту.

І, безперечно, одним із найважливіших критеріїв вибору має стати питання забезпечення безпеки співробітників сервісно-ремонтної служби, яка обслуговує вітрогенератори чи станції. У цьому питанні люльки ZLP-630 також будуть найкращим варіантом.

Люльки для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій від українського постачальника

Якщо Ви шукаєте найбільш підходяще обладнання для виконання всіх перерахованих вище або інших висотних робіт, ми рекомендуємо Вам вибрати найкращі люльки для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій – ZLP-630, що поставляються на ринок Києва та України компанією МІД-СЕРВІС.

Вже понад 10 років ми активно співпрацюємо з виробником люльок ZLP-630 – китайським концерном СМАХ. Відвідавши нашу базу, Ви зможете підібрати та купити підйомник будівельний, який буде повною мірою відповідати всім Вашим запитам. Також у нас доступна і оренда будівельного підйомника за найоптимальнішою вартістю у Києві.

Поширені запитання

Ви надаєте післяпродажний сервіс, якщо купити будівельний підйомник на вашій базі?

Так звичайно. На наші люльки діє офіційна гарантія від виробника на протязі 2 років з моменту покупки. Після закінчення цього терміну ми можемо також здійснювати обслуговування.

Чи вимагає оренда будівельного підйомника у вас внесення застави?

Для уточнення всіх зобов’язань сторін під час оренди підйомників, а також інших питань, що Вас цікавлять, зверніться до нашого оператора в телефонному режимі.

Ви можете замовити доставку підйомника відразу на об’єкт?

Так, ми надаємо послуги доставки підйомного обладнання по Києву та області, а також по Україні.