Вертикальні ферми – нове слово в процесі культивації та вирощування як худоби або птиці, так і овочів/фруктів. Відрізняються такі ферми тим, що займають меншу площу, а отже, їх можна розмістити навіть у межах міста. Що надалі здешевить витрати на логістику. Будівництво таких ферм починає активно поширюватись і в Україні.

Однак варто відзначити, що такий спосіб будівництва є досить складним завданням, що вимагає застосування спеціалізованого обладнання та професійних навичок. Як правило, для обслуговування та будівництва ферм такого роду використовують будівельні люльки. Адже однією з основних переваг використання підвісного підйомника у процесі будівництва вертикальних ферм є його мобільність та універсальність.

Підвісна люлька для будівництва та обслуговування вертикальних ферм дозволяє працівникам швидко та безпечно переміщатися по всій висоті ферми, отримуючи доступ до різних ділянок для встановлення необхідного обладнання та матеріалів.

Яка підвісна люлька для будівництва обслуговування вертикальних ферм буде найкращим рішенням

Для ефективного та безпечного проведення всіх робіт, пов’язаних із будівництвом та обслуговуванням вертикальних ферм, необхідно правильно вибрати обладнання, яке дозволить полегшити всі процеси.

Наприклад, одним з найкращих агрегатів вважається підвісна люлька монтажна для будівництва вертикальних ферм марки ZLP-630. Вона чудово підходить для встановлення вентиляційних систем та систем поливу, освітлення, бункерів для подачі зерна та іншої їжі. Також люлька помітно полегшує не тільки процес будівництва, а й подальше обслуговування ферми, дозволяючи працівникам підніматися на верхні яруси ферми і виконувати там всі необхідні роботи.

Зазначимо, що використання спеціалізованих механізмів, таких як підйомник, в обслуговуванні ферм є ще більш економічно доцільним, т.я. дозволяє зменшити витрати на оплату праці та залучення іншої спецтехніки.

Люлька монтажна для будівництва вертикальних ферм від MID-SERVICE

Використання підвісних люльок є чи не найефективнішим і зручнішим способом будівництва та обслуговування вертикальних ферм. Підйомник здатний забезпечити працівникам легкий доступ до різних ділянок ферми, прискорити процес монтажу та обслуговування систем поливу та освітлення, а також підвищує безпеку та продуктивність праці.

Якщо Вам потрібна підвісна люлька для будівництва та обслуговування вертикальних ферм, ми готові надати Вам варіанти. У нас Ви можете підвісну люльку купити чи орендувати на потрібний термін у Києві та області.

Уточнити всі деталі купівлі або оренди люльок можна в онлайн-режимі або по телефону.

Поширені запитання

Яка монтажна підвісна люлька для будівництва вертикальних ферм представлена ​​на вашому складі?

У нас доступні для замовлення люльки ZLP-630 в оцинкованому або пофарбованому корпусі. Вибрати найбільш підходящу Ви можете за допомогою нашого менеджера чи самостійно.

Ваша підвісна будівельна люлька йде в повній комплектації або потрібно додатково щось купувати?

Ми віддаємо люльки клієнтам у повній комплектації без необхідності придбання додаткових елементів.

Ви доставляєте підйомники по Києву чи тільки самовивіз?

У разі потреби ми привеземо підйомник за вказаною адресою у Києві та області.