Гірськолижний бізнес приносить гарний прибуток, але водночас потребує великих фінансових вливань. На сьогоднішній день гірськолижні курорти в Україні зобов’язані надавати комплекс якісних послуг, включаючи не тільки траси, підйомники, системи штучного снігу, а й систему готельних комплексів, торгово-розважальної інфраструктури, житлових і господарських приміщень.

Досвід багатьох забудовників явно свідчить про те, що у гірській місцевості виникають певні складнощі з будівництвом висотних будівель. І саме тому, люлька будівельна являється незамінним помічником.

Таке обладнання можна взяти в оренду або купити та користуватися на постійній основі. Для будівництва та регулярного обслуговування гірськолижних курортів рекомендується купити люльку будівельну, оскільки довготривала оренда та доставка у важкодоступні місця з часом буде більш витратною, ніж експлуатація та обслуговування власного обладнання. До того ж, люлька будівельна може здаватися в оренду власником.

Чим відрізняється люлька будівельна від інших видів підйомників

На відміну від щоглових, шахтних та колінчастих видів підйомників, люлька будівельна має низку переваг, які дозволяють працювати в обмежених умовах.

Ось з яких міркувань забудовники рекомендують купити будівельну люльку при зведенні гірськолижного курорту:

  • Мобільна та модульна конструкція. Устаткування легко збирається, складається із простих комплектуючих. Розміри в зібраному вигляді дозволяють перевозити люльку мікроавтобусом, відкритому пікапі або на причепі;
  • Підвісна конструкція дозволяє надійно закріпити люльку на даху будівлі за допомогою консолі;
  • Надійне електричне підйомне обладнання, оснащене двигуном, редуктором, пультом управління. При необхідності для живлення можна використовувати трифазний генератор;
  • Люлька будівельна відмінно підходить для обслуговування фасадів будівель, їх ремонту, що особливо актуально за умов гірського клімату.

Купити фасадну люльку можна як безпосередньо, приїхавши своїм транспортом до Києва, так і замовивши доставку на місце з додатковим інструктажем та допомогою при першому складанні. Однак перш ніж купити будівельну люльку, слід уважно підійти до вибору моделі.

Як правильно вибрати та купити люльку будівельну

Однією з найпопулярніших ліцензованих в Україні моделей підвісних підйомників є люлька будівельна ZLP-630. Її використовують як великі будівельні фірми, так і приватні підприємці, побутові користувачі для своїх цілей, в тому числі досить часто на гірськолижних курортах.

Дана модель поставляється в оцинкованому чи сталевому пофарбованому корпусі. Серед переваг цієї моделі можна назвати:

  • високу вантажопідйомність (до 630 кг);
  • практично необмежену висоту підйому (до 100 м);
  • довжину робочої платформи, яка може змінюватись (найбільша довжина – 6 м);
  • безпечна робота завдяки високим огорожам та системою аварійної зупинки, захисту від обриву троса.

Люлька будівельна чудово підходить для будівництва будівель, обробки фасадів (утеплення, штукатурки, фарбування та інше) а також для постійного їх обслуговування. Офіційним представником у Києві завода-виробника люльок ZLP-630 є компанія MID-SERVICE. Крім власне продажу та оренди обладнання, компанія надає повний сервіс, ремонт, а також допомогу в установці.

Поширені запитання

✅ Скільки часу займає монтаж підвісного підйомника?

За наявності досвіду будівельна люлька монтується протягом 1-2 годин.

✅ Чи може зірватися люлька будівельна?

У сучасних моделях стоять аварійні уловлювачі. Навіть при обриві троса спрацьовує блокатор. Тому перед тим як купити люльку будівельну, слід дізнатися про наявність у моделі системи безпеки.

✅ Як часто проводиться ремонт та обслуговування люльки будівельної?

Якщо дотримуватися всіх правил і дотримуватися інструкції з експлуатації, люлька будівельна практично не ламається, а електродвигун має великий ресурс мотогодин. На модель ZLP-630 діє офіційна гарантія 24 місяці.

✅ Скільки людей витримує люлька будівельна?

Все залежить від вантажопідйомності моделі. Наприклад, люлька будівельна ZLP-630 має вантажопідйомність до 630 кг і довжину бази в 6 метрів, що дозволяє без проблем помістити 2-3 робітники та будівельні матеріали.