Гірничодобувні об’єкти та шахти є складними інженерними спорудами, для роботи, обслуговування та будівництва яких необхідно використовувати професійне обладнання. Однією з ключових умов швидкого, безпечного та ефективного будівництва та обслуговування таких об’єктів є використання будівельної фасадної люльки.

Будівництво гірничодобувних об’єктів та шахт – завдання, що потребує високої точності та безпеки. І саме люлька будівельна здатна вирішити подібні питання. Завдяки своїй мобільності та маневреності, люлька дозволяє робітникам ефективно переміщатися по всій висоті гірничодобувної споруди або шахти, виконуючи потрібні роботи.

В Україні функціонує безліч різних гірничодобувних комплексів та шахт, які потребують постійного обслуговування за допомогою спецобладнання. На базі MID-SERVICE Ви можете купити люльку для роботи в добувній промисловості. Також у нас доступна і оренда фасадних люльок для проведення разових або нерегулярних робіт.

Які види ремонту дозволяє виконувати люлька фасадна для будівництва та обслуговування гірничодобувних об’єктів

Люлька фасадна для будівництва та обслуговування гірничодобувних об’єктів дозволяє виконувати більшу частину всіх робіт, пов’язаних із зазначеними об’єктами. Агрегат використовують для оцінки стану споруд, виявлення різноманітних несправностей та їх швидкого усунення. Також за допомогою люльки робітники можуть прокладати вентиляційні ходи, електросистему та встановлювати різні датчики.

Важливо відзначити, що перед тим як розпочати проведення робіт на гірничодобувних спорудах чи шахтах, працівники повинні пройти інструктаж, а також отримати допуск до робіт.

Фасадна люлька для будівництва та обслуговування шахти

Також придатна фасадна люлька для будівництва та обслуговування шахти. Використовуючи це обладнання, можна не тільки обслуговувати саму шахтну споруду, а й використовувати люльку для спуску-підйому робітників. Люлька забезпечує безпеку робіт і більш ефективне їх виконання.

Підібрати фасадні підйомники для будівництва та обслуговування гірничодобувних об’єктів від MID-SERVICE

З урахуванням високої значущості та цінності гірничодобувної промисловості для вітчизняної та світової економіки можна з упевненістю сказати, що використання будівельної фасадної люльки ZLP-630 є невід’ємною умовою для успішного будівництва та обслуговування цих об’єктів.

Фасадні підйомники для будівництва та обслуговування гірничодобувних об’єктів відіграють одну з найважливіших ролей. Дане обладнання забезпечує безпеку та ефективність працівників, спрощує доступ до різних рівнів шахт та споруд на різній висоті, підвищуючи продуктивність праці.

Купити або орендувати на певний термін будівельні підйомники для шахт в MID-SERVICE можна з доставкою та можливістю подальшого сервісного обслуговування люльки, навчання працівників будівельної бригади роботі з обладнанням, а також безкоштовною послугою шеф-монтажу.

Поширені запитання

У вас можна купити люльку фасадну з гарантією від виробника?

Так. Всі наші люльки мають сертифікати якості та гарантійні листи від виробника. Тривалість гарантії на люльки ZLP-630 складає 2 роки.

Як довго може тривати оренда фасадних люльок від MID-SERVICE?

Ви можете орендувати підвісний будівельний підйомник на будь-який необхідний для Вас термін. Але якщо Вам потрібна люлька на тривалий час, рекомендуємо розглянути варіант придбання. Так Ви зможете заощадити бюджет.

Ви можете привезти люльку з Києва до іншої області?

Так. Ми можемо здійснити доставку обладнання до будь-якої точки України. Для уточнення деталей зверніться до нашого менеджера.