З кожним днем ​​в Україні підвищується кількість вишок стільникового зв’язку та антенних щогл, які утримують на своїй конструкції спеціальні передавачі для посилення сигналу мережі та мобільного інтернету, а також радіо- та телеприймачів.

І особливо велику кількість подібних конструкцій можна спостерігати у великих українських містах, таких як Київ та інші. І хоча, незважаючи на те, що вишки і приєднані до них передавачі є досить стійкими до погодних явищ, перепадів напруги та інших шкідливих факторів, іноді вони також вимагають ремонту або встановлення нового об’єкта.

В якому разі варто купити люльки для будівництва та обслуговування антенних щогл та вишок зв’язку

Обслуговуванням або конструюванням вишок зв’язку чи антенних щогл займається не так багато компаній. В основному це представники оператора стільникової мережі або довірені підрядники, які професійно займаються обслуговуванням висотних систем.

У будь-якому випадку, хто б не взявся за здійснення сервісних робіт щодо мобільних вишок, йому напевно знадобиться надійне та якісне, а головне, безпечне обладнання. Адже вежі можуть досягати висоти понад 100 метрів. І в такому випадку, найбільш вдалим та ефективним рішенням буде використовувати саме фасадні підйомники або будівельні люльки. Але що буде найбільш вигідним для обслуговуючої компанії: оренда люльки будівельної або її покупка?

Купити люльки будівельні буде відмінним рішенням у випадку, якщо Ваша компанія здійснює ремонтні роботи на висотних об’єктах на регулярній основі. Саме в такій ситуації витрачання бюджету на придбання будівельного підйомника буде найбільш доцільним та швидко окупним. Варто відзначити, що будівельний підйомник є універсальним агрегатом, який дуже просто використовувати практично на будь-яких висотних об’єктах: фасадах багатоповерхових будівель, дамбах, шляхопроводах, вежах і антенах, мостах і навіть в кораблебудуванні.

Оренда чи купівля підйомників для будівництва та обслуговування антенних щогл та вишок зв’язку

Якщо Ваша компанія профільно не займається будівництвом або обслуговуванням висотних будов, а необхідність у подібних роботах виникають лише періодично, ми рекомендуємо орендувати підйомник для будівництва та обслуговування антенних щогл і вишок зв’язку. У разі оренди люльки у компанії МІД-СЕРВІС Ви отримаєте можливість значно скоротити бюджетні витрати та при цьому зможете користуватися агрегатом протягом будь-якого необхідного терміну.

Також, орендуючи люльку у нас, Вам не доведеться вникати в тонкощі ремонту чи обслуговування агрегату, шукати місце для його зберігання або відчувати інші незручності. Після оформлення замовлення на оренду люльки на сайті МІД-СЕРВІС, наш менеджер уточнить всі деталі та оформить швидку доставку по Україні або самовивіз у Києві.

Поширені запитання

Скільки коштує у вас оренда будівельної люльки?

Для уточнення деталей оренди, а також розрахунку її вартості на потрібний період залишайте заявку на нашому сайті або зв’яжіться з нашим менеджером по телефону.

У вас можна купити будівельні люльки з гарантією?

Так звичайно. Ми продаємо підйомне будівельне обладнання з гарантією від виробника. Також ми надаємо власну гарантію у разі купівлі підйомників, що вже були у використанні.

Чи можна у вас обслуговувати люльки у подальшому?

Так. Ми маємо власну ремонтну базу, а також досвідчених майстрів, які можуть ремонтувати агрегати навіть на об’єкті клієнта.