Будівельні люльки – підйомне обладнання, без якого не обходиться будівництво жодного висотного будинку по всьому світу. В Україні найбільш популярними є люльки моделі ZLP 630. У статті ми розглянемо, де можуть використовуватись ці будівельні підйомники? Чому вони такі популярні? А також чому часто використовують будівельні люльки в бізнесі і чи дійсно вигідно інвестувати в це обладнання.

Чому вигідно інвестувати у будівельні люльки?

Будівельні люльки – незамінний підйомник при висотному будівництві. Про сферу застосування будівельних люльок ми розповімо нижче у статті. Зараз хочемо звернути Вашу увагу на рентабельність підйомника.

Ціна пофарбованої будівельної люльки стартує у нас на сайті від 66 тис. грн (ціна актуальна на 03.05.2022 року). Мінімальна вартість оренди підйомника в Україні – від 5 тис. грн. Супутні витрати мінімальні. Зберігати люльку можна у будь-якому сухому критому приміщенні.

При здачі підйомника в оренду повернення інвестицій відбувається через 13-14 місяців. Якщо ж Ви вирішили придбати підйомник для власних потреб, зможете швидко повернути інвестиції через відсутність необхідності брати обладнання в оренду.

Термін експлуатації будівельної люльки – близько 20 років. Уживане обладнання, яке було в експлуатації лише кілька років, практично не втрачає в ціні. Вартість люльки ZLP 630 від 40 тис. грн. Будівельні люльки у бізнесі активно використовуються, через що вважаються гарною інвестицією для забудовників та підприємців, які займаються орендним бізнесом.

Дізнатись актуальні ціни можна на цій сторінці сайту.

Сфера застосування будівельної люльки ZLP-630

Підйомники ZLP-630 є вантажопасажирськими. Вони можуть піднімати як вантаж, так і робітників. Єдина умова, що вантаж повинен бути рівномірно розподілений по платформі і загальна маса не повинна перевищувати 630 кг.

Строительные люльки как бизнес

Будівельні люльки використовують при:

 • фасадних роботах (для облицювання та утеплення багатоповерхових будівель);
 • ремонті фасаду;
 • монтажі інженерних комунікацій;
 • проведенні робіт у шахті ліфта;
 • митті панорамних вікон у висотних будинках;
 • встановленні вивісок та рекламних носіїв;
 • ремонті судів та літаків в авіа- та суднобудуванні;
 • ремонті мостів, гребель, резервуарів.

Підйомник піднімає на висоту від 2-х до 4-х осіб з інструментами та матеріалами.

Характеристики будівельної люльки ZLP-630

Максимальна висота підйому – 100 м. Швидкість пересування – 9,3-9,5 м/хв. Габарити платформи (ДхШхВ) – 6х0, 8х1, 12 м. Загальна вага конструкції з консолями та противагами – 1800 кг.

Дно платформи вкрите антиковзкою поверхнею. Високі поручні захищають від випадкового падіння.

Безпека на висоті забезпечується страховими тросами, уловлювачами, противагами, колодковими та дисковими гальмівними системами.

Якщо Ви хочете використовувати будівельні люльки в бізнесі, зверніться до співробітників “МІД-Сервіс” за телефонами, вказаними на сайті. Ми допоможемо підібрати будь-яке будівельне обладнання для ваших цілей.

 1. Ми є офіційним дилером компанії та можемо запропонувати найкращі ціни на ринку України.
 2. Усе обладнання сертифіковано відповідно до Закону України.
 3. Працюємо з платниками ПДВ.
 4. Надаємо тривалу підтримку своїх клієнтів. На все обладнання надається гарантія.
 5. Витратники до обладнання завжди є на складах компанії. Співпрацюючи з нами ремонт обладнання буде виконуватися швидко та якісно.
 6. Надаємо безкоштовну послугу – шеф-монтаж обладнання.Спеціаліст компанії приїде на об’єкт та навчить Ваш персонал поводженню з обладнанням.

Поширені запитання

✅ Як купити будівельну люльку в Україні?

Щоб купити будівельну люльку в Україні, зв’яжіться зі співробітниками “МІД-Сервіс”. Вам підкажуть наявність обладнання в Україні або допоможуть оформити попереднє замовлення.

✅ Чи вигідно інвестувати в будівельний підйомник?

Термін окупності підйомника (виходячи із ринкових цін на оренду в Україні) близько року. Купувати підйомники вигідно як для використання у своєму бізнесі, так і для подальшої здачі в оренду.

✅ Які умови зберігання будівельної люльки?

Зберігати підйомник потрібно в критому сухому приміщенні. Особливих умов зберігання устаткування не потребує.

✅ Чи потрібен особливий транспорт для транспортування люльок?

Перевозити люльку можна у звичайній тентованій газелі або мікроавтобусі. Особливих вимог щодо транспортування немає.