Будівельна техніка налічує неймовірну кількість різних видів спецтехніки, машин та обладнання: починаючи від екскаваторів та закінчуючи ручними ямобурами. Наш МІД-Сервіс спеціалізується на будівельній техніці для зведення будівель та споруд, проведення ремонтних робіт, у тому числі всіх фасадних робіт будь-якої складності. У нас Ви можете придбати або взяти в оренду будівельні ліса та фасадні люльки з гарантією якості та за демократичними цінами.

Оренда будівельної техніки в Києві

Багато забудовників використовують у своїй роботі саме різне будівельне обладнання. Значна його частина перебуває у власності великих забудовників, але також частою практикою великих та малих будівельних компаній є оренда будівельної техніки. Це економічно вигідно та ефективно.

Виды строительной техники

Ми успішно співпрацюємо з багатьма компаніями міста Київ, які використовують у своїй роботі різне будівельне обладнання. Наша компанія насамперед спеціалізується на будівельних фасадних люльках. При цьому фахівці МІД-Сервіс мають високу кваліфікацію та великий досвід у широкій темі: “будівельна техніка”. Ви отримаєте вичерпну консультацію та відповіді на всі Ваші запитання, а також можливість без сумніву ухвалити правильне рішення. Таким чином, термін від першого Вашого звернення до нас і до ухвалення рішення про укладання угоди буде мінімальним, що дозволить значно заощадити час на вирішення інших важливих завдань.

Оренда будівельного обладнання через МІД-Сервіс оформляється швидко та легко. Для цього необхідно:

 • Підписати договір оренди.
 • Внести платіж за перший та останній місяць оренди.

Згідно з договором оренди, наприклад, будівельної люльки, наші фахівці проведуть обстеження Вашого майданчика та безкоштовно встановлять підйомник, проінструктують Ваших робітників з управління та поводження з люлькою. Клопіт з доставки техніки лягає на нашу компанію за мінімальною для Вас ціною.

Ви отримуєте повну гарантію на справність техніки та обслуговування її фахівцями компанії протягом усього терміну оренди. Робота нашого персоналу відбувається на високому рівні, ціни лояльні — Ви задоволені, а ми зі свого боку раді стати Вашим постійним надійним партнером, як і для багатьох інших компаній Києва та України.

Оренда будівельного обладнання – плюси та мінуси

Оренда будівельного обладнання у м.Київ через МІД-Сервіс має ряд переваг:

 • Склад нашої техніки знаходиться в Києві та доставка за допомогою наших компаній можлива в будь-яку точку Києва та Київської області.
 • Ми є офіційними імпортерами китайської техніки, що дозволяє пропонувати Вам обладнання за лояльними цінами.
 • У вартість оренди входить монтаж/демонтаж підйомників, навчання ваших працівників в управлінні технікою.
 • Надання супутніх послуг — обслуговування та ремонт підйомника на період оренди.

Окремо варто виділити фасадну люльку моделі ZLP-630, яка має особливу популярність серед забудовників та ремонтних компаній. Оренда будівельної техніки такого плану в Україні через наш сервіс має приватну практику. Наші клієнти знають, що всі люльки сертифіковані в Україні та пройшли технічне випробування, а також щорічно проходять повністю капітальний ремонт.

Аренда строительного оборудования

Якщо говорити про мінуси, то оренда будівельного обладнання може бути не зовсім фінансово вигідною для компаній, діяльність яких не може бути можливою без щоденного використання будівельної техніки. Наприклад, компанії вузького профілю. Вони можуть займатися щодня лише утепленням фасадів на висоті або очищенням вікон та будівель повністю, ремонтом покриття фасадів, приватним обслуговуванням будинків. Для цього їм цілий рік потрібна спеціальна техніка. І, звичайно ж, правильним буде купити до свого арсеналу необхідне будівельне обладнання.

Купити будівельну техніку

Хтось скаже, що будівельна техніка зношується, ламається і виходить повністю з ладу, тож краще брати техніку в оренду. Всі знають, що кожне будівельне обладнання має свій термін експлуатації. Якщо підрахувати витрати на її утримання для компаній, які зрідка користуються, наприклад, будівельною люлькою, то придбання такої будівельної техніки не є доцільним. Що не можна сказати про забудовників та інші компанії, які використовують такі підйомники досить часто. За відносно низької вартості якість конструкції знаходиться на гідному рівні. Така будівельна техніка забезпечує безпечну роботу та підвищення продуктивності праці.

Ми завжди рекомендуємо купувати через наш сервіс будівельне обладнання, тому що всі наші клієнти мають гарантію від виробника, а також можливість ремонту, профілактичних робіт, заміни агрегатів та деталей у нас за найвигіднішими цінами. Ми маємо в наявності всілякі запчастини, мастильні матеріали до тієї техніки, яку реалізуємо. Наші фахівці готові виїхати до Вас і зробити Вашу техніку на 100% справною та робочою.

Компанія “МІД-Сервіс” завжди гарантує клієнтам України:

 • наявність усіх необхідних дозвільних документів;
 • офіційне оформлення правочину;
 • якість техніки та гарантію на неї від виробника;
 • лояльні ціни;
 • гідний рівень сервісу;
 • професіоналізм співробітників;
 • надання супутніх послуг, тощо.

І оренда будівельної техніки, і її купівля — це завдання, що легко вирішується з МІД-Сервіс. Ми маємо доступ до великого вибору підйомників – у деяких випадках нашим замовникам потрібна оренда будівельної техніки навіть не стандартної комплектації. Ми завжди готові запропонувати найкращі варіанти та підібрати те, що ідеально підійде під Ваш запит.