Оздоблення фасаду багатоповерхової будівлі – один з найважливіших завершальних етапів її будівництва. Виконати всі необхідні роботи швидко, якісно та ще й з економією на послугах вантажників, без будівельної люльки досить важко. Саме тому дедалі більше забудовників поповнюють свій парк обладнання фасадними підйомниками.

Що потрібно врахувати бажаючому придбати будівельну платформу?

Сучасні будівельні люльки продемонстрували свою надійність, легкість у монтажі та невибагливість в обслуговуванні. Вони здатні забезпечити безпеку та комфорт робочої бригади на досить великій висоті. Підйомникам не страшні рвучкі вітри та опади. Завдяки цьому підвісна платформа сьогодні широко використовується для:

 • ремонту та облаштування фасаду висотних будівель;
 • встановлення ліфтів;
 • монтажу та миття вікон;
 • зведення дамб та мостів;
 • прокладання магістральних трубопроводів.

Сучасний ринок України здатний запропонувати великий вибір підйомників виробництва українських, російських, китайських та європейських брендів. Але не кожен з них буде достатньо надійним та безпечним, перевіреним тривалим досвідом використання на об’єктах України. Купити підвісну платформу, здатну вирішувати поставлені перед нею завдання, допоможе ретельне вивчення її характеристик. До них належить:

 • вантажопідйомність – сучасна платформа підвісна здатна піднімати від 250 до 1050 кг ваги. Мінімальна вантажопідйомність має популярні на ринку моделі ZLP 500 і Stros ZL 2. Більш габаритна підвісна платформа може підняти групу з 4-5 осіб.Оптимальною вважається вантажопідйомність люльки ZLP 630;
 • виніс консолі – від цього параметра залежить величина відступу підйомника від фасаду будівлі. Якщо будівельна платформа має занадто малий виліт, то це знизить безпеку робітників під час їхнього руху вздовж стін. Кожному, хто планує купити підвісну платформу, необхідно орієнтуватися на мінімальний виліт, що становить 0,7-0,8 м. Якщо будівельна платформа потрібна для оздоблення або ремонту фасаду з великою кількістю балконів та інших частин, що виступають, то краще вибирати підйомники з вильотом, рівним 0,7-1,5 м. Універсальною для вирішення різних завдань на будівництві вважається будь-яка підвісна платформа, виліт консолі якої можна регулювати в межах 0,8-2,8 м;
 • ширина люльки – за цим параметром відмінності між підйомниками невеликі. Стандартна будівельна платформа має ширину 0,7-0,8 м;
 • довжина підйомника – представлені на ринку України моделі мають довжину від 2 до 12 м. При цьому важливо пам’ятати, що кожна будівельна платформа з довжиною понад 3 м збирається з окремих 2-метрових секцій. Це означає, що кожен, хто вирішив купити будівельну платформу, довжиною 6-8 м, отримає можливість збирати, як 2-, так і 8-метровий підйомник;
 • швидкість руху – цей параметр залежить від типу та потужності двигуна. У середньому підвісна платформа здатна піднімати вагу зі швидкістю 6-9 м/хв;
 • висота бортів – чим вона більша, тим нижчий ризик нещасного випадку на будівельному майданчику. Найкращий спосіб убезпечити робітників – купити фасадну підвісну платформу з висотою бортів не менше ніж 1,2 м.

купить фасадную подвесную платформу
Не менш важливу роль при виборі підйомника відіграє його вага. У середньому двометрова підвісна платформа має вагу 220–280 кг. Окремо враховується маса консолі, яка може сягати 300–350 кг.

Переваги та правила оренди будівельної підвісної платформи

У багатьох випадках будівельні роботи проводяться протягом всього 1-2 місяців на рік, після чого підвісна платформа виявляється не затребуваною. Щоб не витрачати гроші на покупку нового обладнання, багатьом забудовникам пропонується оренда підвісної платформи. Вона дозволяє заощадити чималу суму. До того ж, оренда фасадної платформи дуже зручна, адже орендарю не доведеться вирішувати питання, пов’язані з:

 • комплектацією підйомника;
 • навчанням своєї бригади;
 • доставкою обладнання на об’єкт;
 • міжсезонним ремонтом та технічним обслуговуванням.

Оренда підвісної платформи потребує дотримання правил, прописаних у договорі між двома сторонами. Порядок передачі будівельної люльки складається з кількох пунктів:

 1. Підписання двостороннього договору;
 2. Доставка підйомника орендодавцем за рахунок орендаря;
 3. Складання та монтаж обладнання;
 4. Тестовий підйом на задану висоту, перевірка справності всіх вузлів.

Почему стоит купить подвесную платформу
У більшості компаній оренда підвісної платформи вважається чинною з наступного дня після надходження підйомника на будівельний майданчик.

Вартість прокату будівельної люльки залежить від кількох факторів:

 • марка та модель обладнання;
 • термін оренди техніки;
 • віддаленість об’єкта від орендодавця. Наприклад, що далі об’єкт замовника від Києва, то дорожче обійдеться доставка люльки;
 • ринкова вартість устаткування.

Оренда фасадної платформи популярна не лише серед невеликих компаній-забудовників. Нею активно користуються багато великих компаній, що працюють у Києві та інших містах країни.

Оренда фасадної платформи у компанії «МІД-Сервіс»

Замовляючи прокат будівельної люльки, компанія-забудовник хоче бути впевнена у високій якості та безпеці обладнання. Оренда будівельної платформи в ТОВ «МІД-Сервіс» – це найвигідніший варіант, що дозволяє отримати надійне та багатофункціональне обладнання за найнижчою ціною.
Оренда будівельної платформи у нас дає Вам безліч переваг:

 • можливість скористатися високоякісними підйомниками виробництва провідної китайської компаній;
 • безкоштовний шеф-монтаж обладнання;
 • виїзд механіка у найближчі 2 години у разі поломки підйомника;
 • знижена вартість доставки при замовленні від трьох будівельних люльок.

Оренда будівельної платформи сьогодні необхідна для кожного забудовника. Скориставшись цією послугою, Ви продемонструєте свою турботу про безпеку співробітників і зможете виділитися на тлі конкурентів, як фахівець, який розуміється на сучасному будівельному устаткуванні.

Чому варто купити підвісну платформу у ТОВ «МІД-Сервіс»?

Компанія «МІД-Сервіс» працює на ринку України понад 20 років, взявши участь у зведенні ряду великих будівельних об’єктів у різних районах Києва. За час роботи ми зрозуміли, наскільки важливо для забудовника купити будівельну платформу найвищої якості.
До нас часто зверталися клієнти, яким довелося працювати зі старими підйомниками, що часто ламаються. У кожному з цих випадків ми пропонували купити фасадну підвісну платформу ZLP-630 як оптимальний варіант для будівництва висотних будівель.
У чому перевага співпраці з нами? Кожному, хто бажає купити підвісну платформу у ТОВ «МІД-Сервіс», ми надаємо:

 • допомогу у виборі підйомника;
 • своєчасну доставку обладнання на об’єкт як у Києві, так і в інших містах України;
 • збирання та монтаж техніки;
 • інструктаж Вашої бригади;
 • найнижчі ціни.

Вирішивши купити будівельну платформу в компанії «МІД-Сервіс», Ви заощадите дорогоцінний час та гроші. З нами працюють лише найкращі забудовники. Приєднуйтесь до них і ми зробимо все для того, щоб на Вашому об’єкті з’явилося сучасне, високоякісне та довговічне обладнання.

Поширені запитання

✅ Скільки коштує доставка будівельних люльок по Києву?

Актуальну вартість доставки Ви можете уточнити у розділі «Люльки-Доставка» на нашому сайті. Розрахунок вартості може провести наш менеджер у телефонному режимі або в офісі у Києві.

✅ Чи є у «MED-SERVICE» послуга екстреного ремонту підйомників?

Так, всі клієнти MID-SERVICE можуть викликати майстра на об’єкт при необхідності. Гарантуємо виїзд спеціаліста протягом 2-х годин з моменту замовлення. При неможливості ремонту на місці обладнання буде замінено на аналогічне.

✅ Чи можна замовити люльки на об’єкт за межами Києва?

Так, доставку MID-SERVICE здійснює по всій Україні. Замовити доставку Ви можете у телефонному режимі або на сайті, наш менеджер проконсультує Вас та складе кошторис.

✅ Чи можна купити деталі для ремонту будівельних люльок у «MID-SERVICE»?

Так, наша компанія надає доступ до оптових цін на всі деталі до будівельних люльок «ZLP 630». Замовити деталі або отримати консультацію можна у телефонному режимі чи онлайн.

✅ Хто займається обслуговуванням фасадних люльок у період оренди?

Обслуговуванням люльок у період оренди займаються фахівці «MID-SERVICE». Усі гарантійні та негарантійні випадки ремонту зазначаються у договорі оренди.