Одним із затребуваних видів зовнішньої реклами є дахові установки, що дозволяють забезпечити найбільш ефективний спосіб донесення будь-якої інформації потенційним споживачам, а також підвищити впізнаваність рекламованого продукту або бренду.

Даний тип рекламних конструкцій найзручніше встановлювати на будинках з плоским дахом – робітники зможуть зручно перебувати на ній, виконуючи всі необхідні роботи, пов’язані з монтажем. Якщо форма даху не дає такої можливості, має сенс здійснювати монтаж дахової установки зовнішньої реклами за допомогою будівельної люльки. Для цього можна орендувати будівельну люльку або придбати її, якщо передбачається часте виконання подібних робіт у великих обсягах.

Переваги використання люльки:

 1. Зручне розміщення робітників – будівельна люлька має широку та довгу платформу, на ній зможуть комфортно поміститися відразу кілька людей, які зможуть взяти з собою все необхідне для роботи:
  • Монтажні інструменти та обладнання;
  • Кріпильні елементи для дахової установки;
  • Оздоблювальні матеріали, які можуть знадобитися в окремих випадках.
 2. Повна безпека – сучасні люльки оснащуються круговою бортовою огорожею, що виключає випадання назовні;
 3. Можливість швидко піднятися на висоту – підвішену люльку можна опускати та піднімати завдяки вбудованим електричним витягам.

Якщо вам необхідна будівельна люлька в оренду, має сенс звернутися до послуг компанії «Мід-Сервіс». На нашому сайті ви зможете вибрати відповідну модель люльки, відштовхуючись від її робочих характеристик.

Як здійснюють монтаж дахової установки зовнішньої реклами за допомогою будівельної люльки

Для встановлення дахової зовнішньої реклами будівельну люльку підвішують із фасадного боку будівлі. Підвішування здійснюють на заздалегідь підготовлених напрямних також можна зафіксувати люльку на стрілі будівельного крана. Робітники беруть із собою деталі дахової установки, інструменти та кріплення – вантажопідйомність більшості сучасних люльок є цілком достатньою для цього.

Далі люльку піднімають на максимальну висоту, щоб робітники могли приступити до збирання конструкції та монтажу її несучих елементів. При необхідності люльку можна опускати і знову піднімати потрібну кількість разів, доки всі деталі зовнішньої реклами не будуть доставлені на місце.

Типова люлька будівельна для обслуговування дахової установки зовнішньої реклами має досить великі габаритні розміри (рекомендовано використовувати моделі, що мають платформу довжиною не менше 6 метрів) і має високу вантажопідйомність 500-600 кг.

Якщо передбачається встановити рекламу на розі будівлі, можна придбати будівельну люльку кутового типу.

Швидкий демонтаж дахової установки зовнішньої реклами за допомогою люльки будівельної

Аналогічно можна демонтувати вже встановлені конструкції після завершення їхньої служби. Люльку встановлюють таким чином, щоб робітникам була надана можливість розміщувати демонтовані елементи конструкції безпосередньо на платформі. Після того, як конструкція буде розібрана, або якщо вантажопідйомність люльки буде перевищена, її опускають для розвантаження.

Переваги, що дає демонтаж дахової установки зовнішньої реклами за допомогою люльки будівельної:

 • Висока швидкість роботи;
 • Безпека робітників та оточуючих;
 • Знижені витрати на висотні роботи.

Після того, як необхідність у люльці пропаде, її можна швидко розібрати та перевезти до наступного об’єкту.

Як влаштована будівельна люлька для обслуговування дахової установки зовнішньої реклами

Типова люлька є варіантом робочої платформи, що підвішується на двох напрямних. Сама люлька оснащується здвоєним редуктором, що відповідає за підйом та спуск. По периметру платформи передбачено бічну захисну огорожу.

Якщо вам потрібна будівельна люлька в оренду, підберіть потрібну модель, відштовхуючись від таких характеристик:

 • Довжина та ширина платформи;
 • Наявність нековзного покриття;
 • Висота захисного огородження;
 • Вантажопідйомність;
 • Швидкість підйому та спуску;
 • Максимальна висота підйому;
 • Матеріал виготовлення.

Якщо ви вирішили купити будівельну люльку, зверніть увагу на якість обробки поверхонь – модель, виготовлена з оцинкованого профілю або має антикорозійне оздоблення, зможе прослужити набагато довше.

Поширені запитання:

Чи вигідна оренда будівельної люльки для дахової установки зовнішньої реклами?

Якщо вам потрібно виконати певні оздоблювальні та монтажні роботи, оренда люльок є вигіднішим варіантом, адже якщо купити будівельну люльку, доведеться думати про те, де її потім зберігати. Якщо ж йдеться про виконання будь-якого разового замовлення, вдаватися до покупки і є недоцільним.

Як здійснюється оренда будівельних люльок у Києві?

Якщо ви займаєтеся встановленням зовнішньої реклами, можете скористатися послугою оренди люльок, яку надає група компаній «Мід-Сервіс». На сайті компанії ви можете вибрати відповідну люльку та ознайомитись з умовами оренди.

На який термін можна взяти люльку в оренду?

Устаткування для будівельно-оздоблювальних робіт може бути надане на будь-який термін, при цьому ви платитимете лише за час його використання, що є дуже вигідним варіантом. Крім того, відсутні приховані та додаткові платежі, а значить, ви можете заздалегідь спланувати свій бюджет.

Чи можна купити люльку з доставкою по Україні?

Так, на нашому сайті ви можете придбати будівельне обладнання, яке буде доставлене до будь-якого населеного пункту країни, незалежно від його віддаленості від столиці. При цьому можна вибрати найбільш відповідного оператора доставки.