Столиця України активно розвивається. У різних куточках Києва виростають сучасні багатоповерхові будинки, готові прийняти своїх мешканців. Особливо привабливим для компаній-забудовників України останнім часом стало селище Чайки, розташоване у Києво-Святошинському районі. Зведені у ньому кілька багатоповерхових будинків часів СРСР поступово доповнюються новими висотками, будівництво яких не обходиться без використання фасадних підйомників.

У чому причина популярності села Чайки серед забудовників?

Наразі кількість жителів села досить невелика. У ньому проживає близько 12000 осіб, проте їхня кількість безперервно зростає. Це пов’язано з розвиненою інфраструктурою та порівняно невеликою віддаленістю від столиці. Багато хто переїжджає до селища Чайки у пошуках чистого повітря та умиротворення – тут немає стрімкого темпу життя, від якого втомлюється більшість жителів Києва та інших мегаполісів.
За великим рахунком, Чайки – єдина курортно-оздоровча місцевість, розташована лише за кілька хвилин ходьби від станції київського метро. Це робить селище надзвичайно привабливим для тих, хто працює у столиці.
Аренда строительных люлек в поселке Чайки
Крім того, Чайки регулярно відвідують люди, які не уявляють свого життя без активного відпочинку. На території селища розташований однойменний спорткомплекс, що об’єднує великий стадіон, трав’яний аеродром і найголовніше – відомий на всю Україну автодром.

Прекрасна транспортна розв’язка, мальовнича місцевість, віддаленість від метушні – все це стає причиною стрімкого зростання кількості мешканців Чайки. Саме тому на цей куточок столиці все частіше звертають увагу українські компанії-забудовники, які займають зведенням сучасних багатоповерхових будівель для житла та комерційної діяльності.

Переваги та роль будівельних люльок у зведенні багатоквартирних будинків

Будь-який будівельний майданчик не обходиться без застосування спеціалізованої техніки. У випадку з висотними будинками багато компаній-забудовників використовують фасадні люльки. Їх експлуатація дає низку відчутних переваг:

 • легкість у перевезенні бригади та будматеріалів;
 • простота у складанні та демонтажі;
 • порівняно невеликі розміри, що дозволяють доставити працівників у важкодоступні місця;
 • високий рівень безпеки будівельників, їх інструментів та матеріалів.

фасаадные люльки в поселке Чайки
Фасадні люльки – це хороша альтернатива будівельним риштуванням. Вони набагато більш надійні і довговічні за інше обладнання для транспортування людей. Будівельні люльки можуть використовуватися за будь-яких погодних умов, будь то літня спека, часті опади або поривчастий вітер.
Фасадні підйомники знайшли широке застосування практично у всіх сферах, пов’язаних із зведенням та обслуговуванням багатоповерхових будівель. Їх використовують не тільки для оздоблення фасадів, але й для миття вікон, ремонту та реставрації старих будівель.

Комплектація фасадних люльок

Будівельні підйомники використовуються для вирішення тих самих завдань, тому конструкція більшості з них приблизно однакова. У комплектацію обладнання входить:

 • металева платформа, призначена для утримання бригади та будматеріалів;
 • лебідковий механізм, що відповідає за підйом та опускання платформи;
 • система керування, що отримує живлення від електричної мережі. Як правило, будівельні люльки укомплектовані двома пультами. Перший розташований безпосередньо на підйомнику. Другий знаходиться на землі та використовується у разі поломки першого;
 • страхувальні троси та система противаг – утримують підйомник на заданій висоті.

Всі фасадні люльки обладнані перилами, що захищають будівельників та матеріали від падіння.

Де орендувати підйомник для будівництва в Чайках?

ТОВ «МІД-Сервіс» надає широкий спектр послуг, пов’язаних з орендою фасадних підйомників у Києві та інших містах України. У парку компанії є надійні будівельні люльки виробництва провідних китайських брендів.Кожен бажаючий орендувати підйомник у ТОВ «МІД-Сервіс» отримує:

 • безкоштовну консультацію від кваліфікованих спеціалістів;
 • допомога у виборі підйомника;
 • можливість замовити виїзд спеціаліста на будівельний майданчик;
 • доставку та шеф-монтаж техніки;
 • інструктаж членів будівельної бригади;
 • найнижчі ціни.

Співпраця з компанією «МІД-Сервіс» – це чудова можливість орендувати багатофункціональний підйомник за вартістю, набагато нижчою за ринкову.