Будівельна люлька – досить небезпечний, але водночас практично незамінний агрегат при будівництві, оздобленні фасадів, їх очищенні, ремонтних роботах, в авіа- та суднобудуванні тощо.

Сфери застосування будівельної люльки досить різноманітні. Тому обладнання повинно мати всі відповідні характеристики та ідеально справний технічний стан. Адже тільки налагоджений
механізм, що вчасно пройшов ТО, дозволить безпечно використовувати його без ризику падіння.

Як персоналу захиститися від падіння люльки будівельної

Насамперед хочемо відзначити, що працювати на фасадному підйомнику можна лише робітникам, які
мають допуск до висотних робіт. Наявність “корочки” передбачає і наявність певної кваліфікації, а також знання всіх правил безпеки.

Перед початком роботи фахівець повинен перевірити справність роботи підйомника та переконатися у відсутності сторонніх шумів чи вібрацій в агрегаті, заїданні тросів та міцності кріплень консолей і контрвантажів.

Під час роботи на підйомнику необхідно використовувати засоби індивідуального захисту: каски, страхувальні ремені та кріплення. Зауважимо, що страхувальні ремені необхідно кріпити на міцні балки, колони і т.д., але в жодному разі їх не можна клеїти на саму корзину люльки.

Захисні механізми будівельної люльки

Конструкції сучасних будівельних люльок також обладнані всіма необхідними елементами, що дозволяють зберегти не тільки конструкцію, а й уберегти працівників.

  • Містка корзина з високими бортами та міцними засувками;
  • Уловлювачі;
  • Запобіжники;
  • Важелі екстреного гальмування.

Щоб уникнути падіння будівельної люльки, необхідно провести правильну її установку відповідно до всіх правил техніки безпеки та експлуатації будівельного підйомника.

Власнику або орендареві будівельної люльки також не варто нехтувати проведенням планових ремонтних робіт.

Безпечні будівельні люльки від MID SERVICE

Наша компанія MID SERVICE вже досить тривалий час займається продажем та наданням в оренду будівельних підйомників ZLP-630.

Дані будівельні люльки відрізняються високою якістю збірки та безпекою. До того ж, фахівці нашої бази завжди ретельно перевіряють обладнання перед здаванням клієнту. Купити або взяти в оренду будівельну люльку ZLP-630 можна, оформивши заявку на нашому сайті, або за телефонами з розділу “Контакти”.

✍️ Поширені запитання

☝️ Чи даєте ви гарантію на покупку будівельної люльки?

Так. Наші люльки будівельні сертифіковані. Гарантія від виробника – 2 роки.

☝️ Чи можуть ваші фахівці допомогти з установкою та перевіркою люльки на об’єкті?

Так. Наші фахівці проведуть шеф-монтаж підйомника на Вашому об’єкті, а також весь необхідний інструктаж для робітників.

☝️ Чи можна працювати в люльці без допуску до висотних робіт?

Без наявності допуску працювати в підйомнику заборонено. Робота без спеціальних навичок може обернутися не лише великим штрафом у разі перевірки, а й трагічними наслідками для
самих робітників.

☝️ На який термін можна орендувати у вас будівельну люльку?

Оренда будівельної люльки у нас можлива на будь-який необхідний для замовника термін. Але варто відзначити, що якщо Ви плануєте користуватися люлькою регулярно протягом тривалого часу. Набагато дешевше буде агрегат купити.