Ветряні електростанції — не нове, але дуже потужне слово в питаннях отримання так званої «зеленої» електроенергії. Пік розвитку вітроенергетичного сектора в Україні припав на 2019 рік, коли наша країна офіційно увійшла до Міжнародного «гігаваттного клубу».

На сьогоднішній день в Україні нараховується 7 потужних вітроелектростанцій, здатних виробляти відновлювальну електроенергію в сумарному коефіцієнті понад 5,5 ГВт.

Такі великі споруди, як вітрогенератори, а також станції перетворення, потребують регулярного обслуговування та ремонту. Тому для виконання цих функцій найбільш доцільним є використання будівельних підйомників різних типів.

Як вибрати підйомник для будівництва та обслуговування ветроелектростанцій

У питанні вибору найбільш підходящого обладнання важливо врахувати, що підйомник для будівництва та обслуговування ветроелектростанцій повинен відповідати ряду характеристик, здатних забезпечити найбільш ефективне проведення сервісних робіт.

Наприклад, підйомник повинен мати певну конструкцію, яка дозволить легко встановлювати пристрій та використовувати його в процесі роботи. Також при виборі агрегату необхідно враховувати його максимально допустиму вантажопідйомність та максимально допустиму висоту підйому. В цьому питанні одним з найбільш оптимальних варіантів буде підйомник ZLP-630, здатний всього за кілька секунд піднімати до 600 кг ваги на висоту понад 140 метрів.

Також підйомник повинен мати власний електрощиток з виходом на 220 Вт або 380 Вт. Це необхідно для можливості підключення електроінструменту.

І, безумовно, одним з найважливіших критеріїв вибору повинен стати питання забезпечення безпеки працівників сервісно-ремонтної служби, що обслуговує вітрогенератори чи станції. В цьому питанні люльки ZLP-630 також будуть найкращим варіантом.

Люльки для будівництва та обслуговування ветроелектростанцій від українського постачальника

Якщо Ви шукаєте найбільш підходяще обладнання для виконання всіх вищезазначених або інших висотних робіт, ми рекомендуємо Вам обрати найкращі люльки для будівництва та обслуговування ветроелектростанцій — ZLP-630, поставляються на ринок Києва та України компанією МІД-СЕРВІС.

Вже більше 10 років ми активно співпрацюємо з виробником люлок ZLP-630 — китайським концерном СМАХ. Відвідавши нашу базу в Києві, Ви зможете підібрати та купити підйомник будівельний, який буде в повній мірі відповідати всім Вашим запитам. Також у нас доступна оренда будівельного підйомника за найбільш оптимальною ціною в Києві.

Часто задаваемые вопросы

Вы предоставляете постпродажный сервис, если купить подъемник строительный на вашей базе?

Да, конечно. На наши люльки действует официальная гарантия от производителя в течение 2 лет с момента покупки. После завершения данного срока мы также можем осуществлять обслуживание.

Требует ли аренда строительного подъемника у вас внесения залога?

Для уточнения всех обязательств сторон во время аренды подъемников, а также других интересующих Вас вопросов обратитесь к нашему оператору в телефонном режиме.

У вас можно заказать доставку подъемника сразу на объект?

Да, мы предоставляем услуги доставки подъемного оборудования по Киеву и области, а также по Украине.